Kanały RSS – Jak promować własne kanały RSS

Kanały RSS szybko stają się potężnym sposobem na optymalizację SEO i przyciągnięcie nowych odbiorców do Twojego produktu lub usługi biznesowej. Prawdopodobnie masz więcej niż jeden rodzaj treści, które można udostępnić na temat Twojej firmy za pośrednictwem jednego z tych kanałów. Dowiedz się, jak promować własne kanały RSS, aby zwiększyć widoczność dla siebie i swojej firmy.

Więc co dokładnie oznacza mały symbol z literami „RSS”? RSS oznacza „naprawdę proste syndykowanie”, a kanały RSS to po prostu internetowe kanały informacyjne. Symbole kanałów RSS można znaleźć na każdym blogu i w mediach społecznościowych w Internecie. Zapewniają skuteczny sposób rozpowszechniania treści wśród innych osób lub stron internetowych. Ale te kanały nie są już przeznaczone tylko do mediów społecznościowych. To narzędzie syndykacji umożliwia również właścicielom firm zwiększenie ich widoczności w Internecie.

Kanały RSS: Jak promować swój biznes:

Tworząc kanały dla swojej witryny lub bloga, tancula musisz promować je tak samo, jak każdą inną publikowaną zawartość internetową. Kanały powinny być promowane w witrynie lub blogu, w sieciach społecznościowych, w wiadomościach e-mail do listy kontaktów oraz w wątkach dyskusji na forum. Upewnij się, że dodajesz ikonę kanału RSS do wszystkich stron w swojej witrynie i łączysz ikonę z adresem URL kanału, aby można go było łatwo dodać do czytników kanałów. Niezwykle korzystne jest również poświęcenie czasu na zarejestrowanie swoich kanałów w głównych wyszukiwarkach, agregatorach wiadomości i katalogach kanałów.

Promowanie kanałów informacyjnych jest podobne do promowania witryny, bloga lub strony przechwytywania potencjalnych klientów. Tytuły Twoich wiadomości można zoptymalizować za pomocą słów kluczowych i fraz kluczowych. Te same słowa kluczowe i frazy kluczowe powinny być włączone do treści Twoich kanałów. Używając kanałów do dystrybucji treści witryny, możesz zwiększyć liczbę linków przychodzących do swojej witryny i uzyskać nieskończoną liczbę ukierunkowanych potencjalnych klientów dla swojej firmy.